+48 691-660-963

Informacje o firmie

picture

O prawdziwej decyzji nie świadczy to, czy człowiek potrafi ją umotywować, lecz to, czy potrafi jej sprostać.Kazimierz Brandys

picture

Menu


Opinie o Nas

picture Jesteśmy przekonani, że możemy polecić Agencję Interaktywną CHiLI MEDIA jako rzetelnego i solidnego partnera. picture

Ewa W.-J., EURO DEKO

Nasi klienci

Poprzedni klient
Stacja Opieki Caritas Społem Nidzica Auto-Technika Nidzica Firma remontowa Jaro-Tynk Sklep internetowy Creativstore
Następny klient

Informacje o firmie

picture

Pierwsze kroki w branży interaktywnej postawiliśmy w roku 2005, oferując podstawowe usługi internetowe. Od tego czasu udało nam się zrealizować kilkadziesiąt projektów dla biznesu, jak również dla klientów indywidualnych. Okres ten pozwolił nam nabrać pierwszych doświadczeń oraz pozyskać nowych klientów.

Istotny przełom nastąpił w roku 2009, kiedy to już jako Agencja Interaktywna Chili Media, rozszerzyliśmy swoje usługi na szerszą skalę realizując nowe, co raz poważniejsze projekty informatyczne.

Ludzie

Zespół Chili Media tworzą młodzi, kreatywni ludzie. Wszyscy są w pełni zaangażowani w realizowane projekty. Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie, dążymy do realizacji wyznaczonych nam celów, staramy się by każdy projekt był inny oraz przyniósł zamierzony przez Klienta rezultat. Najwyższa jakość realizacji jest dla nas priorytetem.

Dane firmy

Agencja Interaktywna Chili Media
ul. Kociuszki 5B/35
13-100 Nidzica

NIP: 984-017-95-43
REGON: 280572720